" />
Труба профільна

Профільні труби

 
Металеві труби на сьогоднішній день широко застосовуються в різних сферах господарської діяльності: промисловому виробництві, в тому числі машинобудуванні, виготовленні меблів; будівництві; монтажі інженерних комунікацій.
 
Компанія «АстраТрейд» пропонує купити трубу профільну з прямокутним або квадратним перетином з оперативною доставкою по Києву. В інші регіони України замовлення відправляємо товарно-транспортними компаніями. Реалізуємо вироби з металопрокату оптом і в роздріб.
 

Особливості виробництва профтруба

 
Профільні труби відрізняються від інших подібних виробів квадратним або прямокутним перетином. Пустотілі Металлопрофілі виготовляються з вуглецевої сталі, при цьому використовуються два способи:
 
повний цикл гнучкі і зварювання цільного гарячепрокатних листа;
профілювання холодно і гарячекатаних труб з круглим перетином методом холодного пресування.
Готові профілі, одержувані першим способом, досить міцні, витримують великі навантаження, підходять для спорудження великих каркасів при будівництві складських та торгових комплексів.
 
Труби квадратні і прямокутні, виготовлені шляхом деформації круглих заготовок, менш надійні, використовуються у виробництві меблів, легких конструкцій. У деяких випадках для захисту від корозії і продовження терміну служби виробів метал покривають шаром цинку.
 
Характеристики, вимоги до якості та маркування виробів регламентуються ДСТУ 8940: 2019, який діє в Україні з початку 2021 року і замінює актуальні раніше ГОСТи 8645-68, 8639-82, 13663-86.
 

Використання порожніх металевих профілів

 
Профтруби, ціна яких залежить від виду стали, довжини, розміру перетину, товщини металу, використовуються для:
 
споруди несучих конструкцій, опор в будівництві;
зведення МАФів, господарських будівель, огорож;
армування металопластикових конструкцій;
монтажу рекламних щитів;
виготовлення меблів (у тому числі шкільних парт);
виробництва дверей, лавок, елементів дитячих майданчиків;
прокладання інженерних комунікацій.
Профілі також використовуються для виготовлення торгового обладнання, автомобільних причепів, рам мотоциклів.
 

Переваги квадратних і прямокутних труб

 
Порожні профілі нерідко застосовують замість цільного металевого бруса, арматури, що дозволяє економити кошти на покупку матеріалу. Крім того, профтруби:
 
мають високу міцність, не втрачають властивостей при перепадах температур;
мають невелику вагу, завдяки чому при зведенні капітальних будівель, висотних будівель знижується навантаження на фундамент;
не деформуються, легко стикуються.
Пустотілі труби можна використовувати для втілення складних і нестандартних архітектурних рішень.
 

Маркування та сортамент профільної труби

 
На сайті компанії - постачальника виробів з металопрокату «АстраТрейд» на картках товарів є набір цифр і буквених позначень, наприклад: 100х40х5 СТ20. Перша цифра - ширина перетину, друга - висота, третя - товщина металу, СТ20 - тип стали. У нас ви також можете замовити труби з маркуванням 09Г2С, ст35. Цифри перед літерним позначенням вказують на відсоток вмісту в сплаві вуглецю.
 
Низьковуглецевий сталь марки 20 має середню міцність, досить зносостійка, легко зварюється, з неї виготовляють запчастини, що використовуються в умовах швидкого стирання, механізми для машин. 09Г2С - низьколегована сталь, з невеликою кількістю домішок металів, добре підходить для зварних конструкцій. Сталь ст35 відноситься до класу середньовуглецевих. Матеріал міцний, але не пластичний, з працею підлягає зварюванню, труби з нього використовуються в будівельних металоконструкціях.
 
Якщо у вас виникли труднощі з вибором виробів по їх характеристикам, розрахунком кількості і ціни профільних труб, зателефонуйте нам за допомогою одного з телефонів, які вказані на сайті, замовте зворотний дзвінок або напишіть ваші запитання в онлайн-чаті.Показано з 1 по 12 із 342 (всього 29 сторінок)