" />
Дорожні огородження

Дорожні огородження

Металеві бар'єрні огорожі - це технічні конструкції, призначені для організації руху транспортних засобів і огорожі ділянок, на яких проводяться ремонтні роботи. Дорожні відбійники, встановлені на автомагістралях, мостах, вулицях міста, забезпечують безпеку учасників руху, дотримання правил дорожнього руху, дозволяють зберегти життя і здоров'я водіїв і пішоходів.

В інтернет-магазині AstraTrade ви можете купити дорожні огорожі бар'єрного типу 11ДО, 11ДД, а також мостові огородження 11МО. Продукція поставляється в повній комплектації - зі стійками, світловідбивачами, консолями, кріпильними деталями. Організуємо доставку замовлень на об'єкти, що знаходяться в Києві, в інші регіони України пересилання здійснюється транспортними компаніями.

Виробництво дорожніх огороджень

Конструкції, представлені в онлайн-каталозі, виготовляються зі сталі, яка покривається шаром цинку. Захисний шар перешкоджає корозії матеріалу, псування споруди. Для додаткового захисту металу на балки, інші елементи загородження наноситься лакофарбове покриття.

Бар'єрні огорожі, металоконструкції включають:

 • стійки;
 • секції балок;
 • консолі, що з'єднують балки з опорами;
 • кронштейни для кріплення стійок.

Окремі елементи з'єднуються між собою за допомогою болтів.

Як правило, металоконструкції встановлюються за державним замовленням. Норми, що стосуються характеристик убезпечення дорожнього, вимоги до конструкцій прописані в ДСТУ Б В.2.3-12-2004 та Б В.2.3-28: 2011.

Маркування та види колесовідбійників

Відповідно до діючих стандартів, дорожню огорожу, позначене числом 11, по класу (перша цифра) відноситься до утримує бічним конструкцій, по типу (друга цифра) - до бар'єрної захисту, призначеної для утримання автомобіля в своїй смузі. Відбійники діляться на:

 • дорожні односторонні (ДО);
 • мостові односторонні (МО);
 • дорожні двосторонні (ДД);
 • мостові двосторонні (МД).

Односторонні споруди встановлюються уздовж доріг і поділяють проїжджу частину від тротуару, двосторонні монтуються на трасах, магістралях з чотирисмуговий рухом для розділення потоків авто, що рухаються в протилежні сторони. Мостові загородження перешкоджають з'їзду транспортних засобів з проїжджої частини, а також їх зіткнення.

Дорожні огородження 11ДО і інші бувають однорядні і дворядні. Цифра після літерного позначення вказує на відстань між стійками (від 1 до 4 м). Товщина листів балки зазвичай становить 3-4 мм.

Функції бар'єрних огороджень

Захисні металоконструкції:

 • не допускають з'їзду авто з проїжджої частини;
 • перешкоджають з'їзду транспорту в кювет;
 • запобігають зіткнення;
 • допомагають не допустити перекидання автомобіля;
 • перешкоджають переходу дороги пішоходами в особливо небезпечних місцях.

Відбійники встановлюються на узбіччях, розділювальних смугах доріг, тунелів, мостів.

Переваги огорож дорожніх з металу

Сталеві загородження - один з найбільш популярних варіантів дорожніх бар'єрів і роздільників. Металеві конструкції:

довговічні;

зручні в монтажі;

легко ремонтуються.

При пошкодженні однієї секції не потрібно демонтувати велику ділянку загородження, заміни одного або декількох елементів цілком достатньо.

Де купити відбійник

На сайті AstraTrade можна замовити бар'єрну огорожу 11ДО, конструкції інших видів для доріг і мостів. Повний асортимент продукції представлений в онлайн-каталозі. Якщо у вас виникли питання щодо вибору виробів, по оплаті або доставці, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону або замовте зворотний дзвінок.
Показано з 1 по 12 із 24 (всього 2 сторінок)