" />
Фанера

Фанера

Фанера - плита, яка виготовляється з шпону (зрізу) деревини шляхом склеювання перпендикулярно розташованих шарів і пресування готових листів. Пиломатеріал використовують в будівництві, виробництві меблів і упаковки, авіа-, судно-, машинобудуванні.

Вітчизняні та зарубіжні виробники випускають листи фанери різні по товщині, міцності, ступеня водостійкості, розмірами. Кожен вид матеріалу має своє призначення, яке вказується в характеристиках товару.

В інтернет-магазині «АстраТрейд» ви можете підібрати фанеру транспортну, меблеву, опалубну, дерев'яні вироби для зовнішньої обробки будівельних, меблевих конструкцій і недорогу продукцію, відповідну для чорнових робіт. Організуємо доставку замовлень по Києву власним транспортом. В інші населені пункти України товар відправляється через компаніїї-перевізники.

Виробництво пиломатеріалу

Основа фанери ламінованої, пофарбованої або необробленої - чураки, заготовки з деревини берези або хвойних дерев. Зустрічаються також комбіновані варіанти полотен.

Заготовки, рівні довжині шпону, нарізаються на круглопилковому верстаті, розпарюються в ємностях з гарячою водою, а потім піддаються лущення - порізки паралельно напрямку волокон. Готовий шпон висушується в парових або газових сушарках, після чого розділяється по сортам.

Шпоновані полотна (обов'язково непарну кількість, мінімум - 3) склеюються між собою (клей наноситься на «парні» шари), а потім спресовуються. Після склеювання вироби піддаються кондиціонування, потім визначаються розміри фанери, листи розрізають під потрібні параметри. Високосортна продукція відшліфовується на спеціальному верстаті.

Готова фанера, ціна якої залежить від якості, товщини, розміру, відсортовуються, упаковується і надалі надходить у продаж.

Яку фанеру купити для будівництва, виготовлення меблів, виробничих потреб

За ступенем вологостійкості пиломатеріал поділяється на:

 • полотна ФК. Шари шпону з'єднані між собою безпечним для здоров'я людини і для навколишнього середовища клеєм на основі карбамідної смоли. Рівень стійкості до дії вологи середній. Вироби бажано використовувати всередині приміщень;
 • фанеру ФСФ. Листи досить міцні, зносостійкі, механічних пошкоджень, ступінь вологостійкості висока. При склеюванні дерев'яних шарів використовується токсичний клей, що містить фенолформальдегід, тому матеріал рекомендується застосовувати для зовнішніх робіт;

Маркування НШ означає, що виріб не піддавалося шліфовці, Ш1 вказує на те, що шпон відшліфований з одного боку, Ш2 - по обидва боки.

В якості окремих категорій варто виділити:

 • фанеру меблеву (ФСФ);
 • ламінований матеріал (полотно, вкрите плівкою);
 • фанеру транспортну;
 • бакелізірованной листи, склеєні за допомогою бакелітовій смоли, стійкі до несприятливих погодних умов, впливу морської води.

Крім того, існує п'ять сортів листів фанери:

 • Е - без вад;
 • I - на полотні видно невеликі сучки, прожилки;
 • II - є невеликі дефекти, поверхня рекомендується покривати лаком;
 • III - присутня велика кількість сучків різного розміру;
 • IV - простежуються вади в будь-якій кількості, плита підлягає додатковій склейці, використовується для чорнових робіт в будівництві.

Сортність вказується окремо для лицьового та зворотного боку.

Фанерні листи від «АстраТрейд»

На нашому сайті ви можете купити фанеру для зовнішньої і внутрішньої обробки стін, монтажу опалубки, виготовлення меблів. В асортименті - продукція різного розміру і сортності. При виникненні труднощів з підбором матеріалу, зв'яжіться з менеджером магазину по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв'язку.
Фанера

Фанера

Код товару: 4000826-1
/
3 200 грн
Фанера 10х2500х1250 мм, сорт - 4/4 (C/С) Росія

Фанера 10х2500х1250 мм, сорт - 4/4 (C/С) Росія

Код товару:
/
Ціну уточнюйте
Фанера 12x2500x1250 мм, сорт - 2/2 (ВВ/ВВ) Росія

Фанера 12x2500x1250 мм, сорт - 2/2 (ВВ/ВВ) Росія

Код товару:
/
Ціну уточнюйте
Фанера 12х1250x2500 мм, сорт - 2/3 (BB/СР) Stiga RM

Фанера 12х1250x2500 мм, сорт - 2/3 (BB/СР) Stiga RM

Код товару:
/
Ціну уточнюйте
Показано з 1 по 12 із 219 (всього 19 сторінок)