" />
Фанера для меблів ФСФ

У нас представлено два види меблевої фанери:

  • ФК
  • ФСФ

Використовуючи в наклейці хвойні або змішані шпони карбамідними клейовими препаратами, фанера ФК має не найвищу вологостійкість. Застосовується у виробництві меблевої та деревообробної продукції, внутрішньої обробки приміщень, а також для виготовлення дерев'яної тари.

Для виготовлення фанери ФСФ використовують фенолформальдегідний смоляний клей. Це зумовлено тим, що вона має високу вологостійкість, зносостійкість і механізовану міцність і є достатньо затребуваною на сьогоднішній день. Використовується в покрівельних роботах, будівництві, меблевому виробництві, виробництві дитячих ігрових майданчиків і т.д.

Яку фанеру купити для будівництва, виготовлення меблів, виробничих потреб

За ступенем вологостійкості пиломатеріал поділяється на:

  • полотна ФК. Шари шпону з'єднані між собою безпечним для здоров'я людини і для навколишнього середовища клеєм на основі карбамідної смоли. Рівень стійкості до дії вологи середній. Вироби бажано використовувати всередині приміщень;
  • фанеру ФСФ. Листи досить міцні, зносостійкі, механічних пошкоджень, ступінь вологостійкості висока. При склеюванні дерев'яних шарів використовується токсичний клей, що містить фенолформальдегід, тому матеріал рекомендується застосовувати для зовнішніх робіт;

Маркування НШ означає, що виріб не піддавалося шліфовці, Ш1 вказує на те, що шпон відшліфований з одного боку, Ш2 - по обидва боки.

В якості окремих категорій варто виділити:

  • фанеру меблеву (ФСФ);
  • ламінований матеріал (полотно, вкрите плівкою);
  • фанеру транспортну;
  • бакелізірованной листи, склеєні за допомогою бакелітовій смоли, стійкі до несприятливих погодних умов, впливу морської води.

Фанерні листи від «АстраТрейд»

На нашому сайті ви можете купити фанеру для зовнішньої і внутрішньої обробки стін, монтажу опалубки, виготовлення меблів. В асортименті - продукція різного розміру і сортності. При виникненні труднощів з підбором матеріалу, зв'яжіться з менеджером магазину по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв'язку.
Показано з 1 по 12 із 31 (всього 3 сторінок)