" />
Опалубочная F/F

Цей матеріал є найпопулярнішим і популярним на сьогоднішній день. Він має ряд переваг у порівнянні з іншими матеріалами, які часто використовуються при будівництві та виробництві.

Через те, що ламінована фанера має якісну обробку, вона не схильна до негативних хімічних і кліматичних впливів. Її часто застосовують для створення зносостійких конструкцій, таких як бетонна опалубка, контейнери для перевезення та зберігання продук тів харчування, а також у створенні рекламних щитів, оформленні дитячих і спортмайданчиків, транспортному будівництві та меблевому виробництвах.

Яку фанеру купити для будівництва, виготовлення меблів, виробничих потреб

За ступенем вологостійкості пиломатеріал поділяється на:

  • полотна ФК. Шари шпону з'єднані між собою безпечним для здоров'я людини і для навколишнього середовища клеєм на основі карбамідної смоли. Рівень стійкості до дії вологи середній. Вироби бажано використовувати всередині приміщень;
  • фанеру ФСФ. Листи досить міцні, зносостійкі, механічних пошкоджень, ступінь вологостійкості висока. При склеюванні дерев'яних шарів використовується токсичний клей, що містить фенолформальдегід, тому матеріал рекомендується застосовувати для зовнішніх робіт;

Маркування НШ означає, що виріб не піддавалося шліфовці, Ш1 вказує на те, що шпон відшліфований з одного боку, Ш2 - по обидва боки.

В якості окремих категорій варто виділити:

  • фанеру меблеву (ФСФ);
  • ламінований матеріал (полотно, вкрите плівкою);
  • фанеру транспортну;
  • бакелізірованной листи, склеєні за допомогою бакелітовій смоли, стійкі до несприятливих погодних умов, впливу морської води.

Фанерні листи від «АстраТрейд»

На нашому сайті ви можете купити фанеру для зовнішньої і внутрішньої обробки стін, монтажу опалубки, виготовлення меблів. В асортименті - продукція різного розміру і сортності. При виникненні труднощів з підбором матеріалу, зв'яжіться з менеджером магазину по телефону або залиште заявку в формі зворотного зв'язку.
Фанера 12х1250х2500 F/F Білорусь

Фанера 12х1250х2500 F/F Білорусь

Код товару:
/
2 110 грн
Фанера 12х1500х3000 F/F

Фанера 12х1500х3000 F/F

Код товару:
/
Ціну уточнюйте
Фанера 12х1500х3000 F/F Рига A/S "Latvijas Finieris"

Фанера 12х1500х3000 F/F Рига A/S "Latvijas Finieris"

Код товару:
/
Ціну уточнюйте
Фанера 15х1250х2500 F/F Білорусь

Фанера 15х1250х2500 F/F Білорусь

Код товару:
/
2 360 грн
Показано з 1 по 12 із 51 (всього 5 сторінок)