" />

Решітковий настил це сучасний будматеріал для облаштування пішохідних майданчиків. Наразі з нього виготовляють:

- майданчики обслуговування обладнання;

- перехідні містки;

- сходи;

- огородження;

- системи поверхневого водовідведення та дренажу;

- елементи фасаду

Завдяки вертикальному розташованню смуги ґрати поєднують легкість з великою несучою здатністю. Ґрати вагою 25 кг/м2 витримують розподілене навантаження до 1800 кг/м2, що робить настил незамінним матеріалом з незаперечниими переваги над просічно-витяжними та рифленими листоми.

Пресований решітковий настил

За способом виконання розрізняють зварний та пресований настили. Зварний настил виготовляється методом контактно-пресової зварки на автоматичній лінії і містить в ролі зв'язуючого елемента спеціальний скручений дріт діаметром від 5 до 8 мм. В пресованих решітках поперечним елементом виступає смуга меншого перерізу, яка запресовується у заздалегідь підготовлені пази в несучій смузі.

Батьківщиною решіткового настилу вважається Німеччина, де він вперше з'явився у 1950-х роках. В подальшому саме в цій країні були розроблені нормативні документи, за якими решітковий настил виготовляється і сьогодні — DIN 24531, DIN 24537, RAL-GZ 638.

У Радянському Союзі решітковий настил практично не використовувався через відсутність технологій його виготовлення. Дві лінії для виробництва зварного настилу, які були розміщені у м. Батайську та Магнітогорську, не могли забезпечити весь існуючий попит, тому дуже широко використовувався просічно-витяжний лист, технологія виробництва якого була відносно простою та доступною.

Через це, навіть після розвалу СРСР через відсутність виробників, а також враховуючи міцно вкорінені традиції в інженерних рішеннях, просічно-витяжний лист займає ще значне місце у загальному об'ємі будівництва, незважаючи на значно гірші властивості, в першу чергу несучу здатність, безпеку та довговічність.

Однак, останнім часом решітковий настил набуває все більшого розповсюдження через появу спеціалізованих підприємств із виготовлення таких решіток.
Зварний решітковий настил SP

Зварний решітковий настил SP

Код товару: 4000835-
/
Ціну уточнюйте
Прессованый решетчатый настил

Прессованый решетчатый настил

Код товару: 4000836-
/
Ціну уточнюйте
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)