breadcrumbs_revolution_theme
" />

Компанія "Астра Трейд" запрошує на Тренінг по Продажам з подальшим працевлаштуванням!


Тренінг з продажу в Києві або як виростити в собі успішного менеджера


Менеджер з продажу - ключова посада в будь-якій організації. Від ефективності його роботи залежить прибуток компанії, а відповідно - її майбутнє. Тому керівники цінують ефективних менеджерів з продажу. Ця професія одна з найбільш затребуваних і високооплачуваних на ринку праці.

 

Знайти роботу менеджера з продажу в Києві не так вже й складно, на сервіси з пошуку роботи багато подібних вакансій. Але набагато складніше стати справжнім професіоналом, майстром своєї справи.


Більшість компаній бажають відразу отримати класного фахівця, а ми хочемо створити його самостійно. Стати хорошим продажником може кожен, і ви переконаєтеся в цьому, відвідавши наш тренінг з продажів.
Навчання для менеджерів з продажу: як прокачати свої навички і вийти на новий рівень

 

Хто такий результативний менеджер з продажу? Той, про який мріють роботодавці? Той, якому готові платити великі гроші? В першу чергу фахівець, здатний виявити потребу клієнта або ж створити її. Але цього не достатньо. Важливо розуміти, що продається не продукт, а користь, яку отримає клієнт від володіння ним.

  

Начебто все просто, і багато хто про це знають. Але чому далеко не всі досягають висот? Після навчання у нас ви опануєте спеціальними технологіями і особливим настроєм, які дозволять вам в короткі терміни досягти рівня ТОП-менеджера.

 

Тренінг по успішним продажам дозволить вам набути таких навичок:

 

  • визначати потреби клієнта;
  • говорити про вигоди КЛІЄНТА, на його мові;
  • якісно обробляти вхідні дзвінки;
  • створювати довірчі відносини з клієнтом;
  • презентувати товар так, щоб його хотілося купити;
  • створити цінність товару, щоб збільшити середній чек покупки;
  • «дотискати клієнта», доводити угоду до результату так, щоб підвищити лояльність покупця до продукту і компанії;
  • робити допродажу, збільшуючи суму угоди;
  • швидко відновлюватися після стресових переговорів;
  • долати страх відмови і підвищувати особисту продуктивність;
  • скорочувати час обробки замовлення, збільшуючи дохід;
  • відчувати впевненість в собі і продукті.


   Стати продуктивним менеджером зі збуту легко

   Приходьте до нас, і Ви освоїте навички продажів або удосконалите вже існуючі завдяки порадам професійного тренера. Чи зможете відточити свої знання під керівництвом ТОП менеджерів нашої компанії. І все це - абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

    

   Ви познайомитеся з керівництвом компанії, у вас буде можливість зайняти відкриту вакансію на посаду менеджера з продажу, а в майбутньому стати нашим новим ТОП менеджером. В такому випадку тренінг стане вашим першим робочим днем, який ми оплатимо.

    

   Ви отримаєте тільки практичні знання, засновані на досвіді, дізнаєтеся секрети ефективної роботи з клієнтом від успішних менеджерів і тренера з продажу.

    

   Хочете навчитися продавати, збільшити особисту ефективність, зламати стереотипи і досягти своїх цілей без зайвої напруги? Тоді чекаємо Вас на тренінгу і в команді «Астра Трейд».


   Компанія «Астра Трейд» зацікавлена ​​у розвитку своїх співробітників. Ми розуміємо, що зможемо рости, тільки якщо наші менеджера навчатимуться і стає професіоналами.


   Детальну інформацію Ви можете дізнатися у нашого фахівця з підбору персоналу:

   (067) 548−32−99, Марина.